Oillan partnerem strategicznym Festiwalu See Bloggers

Oillan partnerem strategicznym Festiwalu See Bloggers

Marka Oillan została jednym z partnerów Festiwalu See Bloggers – największego w Polsce wydarzenia dla bloggerów i twórców internetowych, które odbędzie się w Gdyni w dniach 23.-24.07.2016.

W programie przewidziano 9 atrakcyjnych obszarów tematycznych, m.in. Education, Beauty, Fashion, Parenting, Photo&Travel. Organizatorzy potwierdzają obecność 1000 uczestników, w tym licznych prelegentów z czołówki polskiej blogosfery. Szczególnie silna będzie reprezentacja blogów parentingowych.  Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć aktywny udział w praktycznych warsztatach, jak również wysłuchać nietuzinkowych prelekcji, a przede wszystkim nawiązać wyjątkowe znajomości.

Marka Oillan będzie obecna w strefie Beauty&Parenting z punktem dermokonsultacyjnym, w którym przeprowadzać będziemy profesjonalne badania skóry, na podstawie których będą tworzone indywidualne programy pielęgnacyjne, wykorzystujące nasze preparaty. Zorganizujemy panel dyskusyjny z udziałem eksperta marki Oillan zatytułowany „#NajbliższeCiału. Emolienty – fakty i mity”. Wraz z uczestnikami omówimy kluczowe zagadnienia dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry na różnych etapach naszego życia. Wydarzeniu towarzyszyć będą również konkursy dla uczestników, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Oillan.

Polecane produkty