Premiera Oillan Active

Premiera Oillan Active

5 kwietnia w warszawskim hotelu InterContinental odbyła się premiera linii emolientów Oillan Active. Miała wyjątkowy charakter, gdyż jako pierwsi z nowymi dermokosmetykami zapoznali się farmaceuci, przedstawiciele sieci aptecznych oraz aptek indywidualnych.

W tych właśnie miejscach Oillan Active będzie miał szanse zyskać sympatię klientów, kontynuując już kilkuletnią tradycję marki Oillan obdarzonej zaufaniem przez pacjentów o skórze wrażliwej, szczególnie wymagającej i skłonnej do alergii.

Obecni na spotkaniu goście mieli okazję wysłuchać prof. dr. hab. dr h.c. Romana Nowickiego, kierownika Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który wygłosił wykład na temat roli emolientów w terapii i profilaktyce dermatologicznej. O dobroczynnym działaniu preparatów Oillan Active opowiedziały Monika Dzięgielewska – kierownik działu naukowo-szkoleniowego Oceanic oraz Agnieszka Olejniczak, kosmetolog.

Siła szybkiego i efektywnego działania linii Oillan Active tkwi w kompleksie Bio-Active Dermasystem, który zapewnia ulgę i ochronę od pierwszej sekundy obecności na skórze aż do dwunastu godzin. W skład kompleksu wchodzą układy lamelarne trzech olejów – z wiesiołka, baobabu i pachnotki, które tworzą na powierzchni skóry nietłustą warstwę ochronną, dzięki czemu preparaty są bardzo komfortowe w stosowaniu. Ich wielkim atutem są hipoalergiczne składniki aktywne wyłącznie pochodzenia naturalnego oraz unikalny poziom bezpieczeństwa potwierdzony w testach z udziałem alergików. Przekonajcie się sami!