Podsumowanie Festiwalu See Bloggers

Podsumowanie Festiwalu See Bloggers

W dniach 23.-24.07.16 marka Oillan uczestniczyła w Festiwalu See Bloggers, który jest największym spotkaniem twórców internetowych w Polsce.

Z całego kraju przyjechało ponad 1000 osób, aby wziąć udział w licznych warsztatach oraz wykładach z zakresu mediów społecznościowych, ale także z obszarów tematycznych, takich jak Uroda, Parenting/Rodzicielstwo, Podróże, czy Kulinaria. Marka Oillan, jako partner Strefy Parenting zaprosiła wszystkich, zainteresowanych tematyką pielęgnacji ciała i twarzy do udziału w panelu na temat emolientów. Ekspercką wiedzą z grupą ponad 80 osób podzieliła się mgr Jolanta Gajda, specjalista ds. naukowo-medycznych OCEANIC SA. 

Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się indywidualne dermokonsultacje, prowadzone przez mgr Adriannę Kozicką, kosmetologa OCEANIC SA. W specjalistycznych badaniach kondycji skóry twarzy wzięło udział niemal 70 osób. Poza informacją o stanie cery uzyskały one zalecenia dotyczące prawidłowej pielęgnacji, jak również rekomendację programu pielęgnacyjnego z wykorzystaniem preparatów Oillan. 

Największe zainteresowanie w prezentowanej podczas See Bloggers ofercie OCEANIC SA wzbudziły serie naturalnych emolientów, czyli Oillan Baby (dla dzieci od 1. dni życia) i Oillan Active (dla dorosłych), jak również seria Oillan Balance, przeznaczona do pielęgnacji wymagającej skóry twarzy oraz wyrób medyczny:  Dermatologiczny krem D-Vit Boost. Pozytywne opinie na temat naszej oferty, znajdują swoje odzwierciedlenie w licznych publikacjach, zamieszczanych w internetowych kanałach społecznościowych.