Międzynarodowa Akademia Dermatologii i Alergologii

Międzynarodowa Akademia Dermatologii i Alergologii

Spotkanie o charakterze edukacyjnym skierowane do lekarzy praktyków, którzy na co dzień zajmują się leczeniem dermatoz alergicznych.

Do udziału w konferencji zaproszono krajowych konsultantów w dziedzinie alergologii i dermatologii oraz specjalistów z obwodu grodzieńskiego na Białorusi, Mińska i Witebska. 9 sesji naukowo-szkoleniowych na temat aktualnych zaleceń terapeutycznych skóry z dermatozami.

Stoisko emolientów Oillan idealnie uzupełniało tematykę konferencji. Podczas sesji naukowych prelegenci podkreślali znaczenie emolientów w pielęgnacji skóry atopowej oraz obowiązkowe prowadzenie odbudowy i ochrony skóry w trakcie oraz po leczeniu farmakologicznym.

Lekarze odwiedzający stoisko firmy Oceanic mieli możliwość sprawdzenia konsystencji wszystkich produktów i dobrania odpowiednich propozycji do prowadzonych przez siebie terapii. Uczestnicy konferencji mieli także możliwość poznania najnowszej linii emolientów Oillan Active – naturalnej ulgi i niewidocznej ochrony wyjątkowo suchej skóry, od 1.sekundy.

 

Organizatorzy:

  • Sekcja Dermatologiczna Polskiego Towarzystwa Alergologicznego,
  • Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
  • Oddział Morski Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.